Інструкторські курси з йоги у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові. Найкращі курси йоги в Україні. Енергетичні канали

Інструкторські курси з йоги у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові. Найкращі курси йоги в Україні. Енергетичні канали

Щоб записатися на курс телефонуйте (Вайбер, телеграм, вотсап): +380975777007

Сурья Намаскар. Сдает ученик Школы Йога Альянса на Инструкторских курсах по йоге, проводимых онлайн. Чтобы посмотреть жми на ссылку!!!

Енергетичні канали:

Іда й Пінгала

Іда санскр. इळा [iḻā] / इडा [iḍā]  – прохолода

Пінгала санскр. पिङ्गला [piṅgalā] – червона, гаряча

Сушумна санскр. सुषुम्णा [suṣumṇā] – артерія, жила, канал

  «Хатхайоґапрадипіка» й інші класичні трактати стверджують, що в людини 72000 енергетичних каналів. Але найбільш важливих, що часто згадуються і використовуються, — 13. Головними серед них визнано три таких: Іда, Пінгала й Сушумна.

  На малюнках легко помітити, що чакри розташовані в місцях перетинання (точніше, накладання один на одного) Іди й Пінгали. Це так, навіть більше, — чакри утворені перетинаннями цих каналів. Відносна активність чакр, їхні випромінювальні й поглинальні властівості залежать від поточної фази біологічного ритму.

  Іда та Пінгала, які називають також місячним та сонячним каналами, починаються на лівому та правому пелюстках аджни відповідно і проходять, як зображено на малюнку. Крім того, Іда пов’язана з лівою, а Пінгала — із правою ніздрею. Згідно зі «Сварадойяшастрою», канал є активним тоді, коли «відкрита» пов’язана з ним ніздря, тобто дихати цією ніздрею легше. У період активності Пінгали в організмі більш проявлені процеси дисиміляції, внаслідок чого людина відчуває прилив сил і активності (звідки й назва «сонячний» канал). У період активності Іди, навпаки, переважають процеси асиміляції: відбувається будівництво тіла, енергія поглинається, і тому людину тягне до спокою й розслаблення. Вочевидь Іда та Пінгала пов’язані з парасимпатичним і симпатичним відділами вегетативної нервової системи відповідно.

Період активності кожного каналу становить від 60 до 90 хвилин, що й є базовим біологічним ритмом людини. Зміни активності, як уже було зазначено вище, можна відстежити за зміною «активної» ніздрі. Більш довгий або більш короткий цикли свідчать про хворобу. Цей же ритм є добре відомим у сучасній медицині ритмом сну. По закінченні напівциклу активна ніздря та канал змінюються. У момент зміни активності ніздрів на кілька хвилин включається центральний енергетичний канал — сушумна, яка простягається по хребетному стовпу. У цей короткий момент людина повністю врівноважена. Потім рівновага зміщується в інший бік.

  «Сварадойяшастра» дає докладні рекомендації щодо видів діяльності, сприятливих та несприятливих під час активності кожної з ніздрів (коли праву ніздрю відкрито, слід займатися якимись активними видами діяльності, а коли ліву — відпочивати, думати про вічне тощо), аналізує зв’язок збоїв природного циклу з хворобами, дає певні техніки примусового перемикання ніздрів.»

Полный видео обзор курса Онлайн, от руководителя Йога Альянса Владимира Бондаренко, можно посмотреть на нашем Ютубе нажав на данную ссылку!!!

Записаться на Курс можно по телефону (Вайбер, Телеграмм, Вотсап): 0975777007

Более подробно о Курсе можно прочитать на сайте Курса по йоге, нажав на ссылку.

Внимание у Йога Альянса отличные новости для йога-сообщества:

В Киеве и Харькове возобновили свою работу филиалы Школы Йога Альянса. Ведущими инструкторами проводятся постоянно действующие курсы по подготовке инструкторов йоги (офлайн). 

С августа 2022 года Инструкторы, которые  с отличием сдали экзамены на учительском курсе Йога Альянса, получают право обучать инструкторов йоги от имени Йога Альянса и проводить вместе с Организацией учительские курсы. Такие Инструкторы становятся Ведущими инструкторами Йога Альянса по соответствующему Решению Организации. Цена учительского курса Онлайн 15500 гривен, а офлайн 17500 гривен. Ведущий инструктор получает вознаграждение за каждого ученика в размере 50 процентов от стоимости курса. Все детали можно уточнить по Вайбер: 0975777007.

 После месячного курса и сдачи экзаменов: 

– Вы получите два международных сертификата Йога Альянса, организации зарегистрированной министерством юстиции Украины. На основании данных сертификатов Вы сможете преподавать йогу в 100 странах мира.

– Вы изучите лучшую структуру занятий с криями, пранаямами, медитацией. 

– Получите Золотой стандарт – большое методическое пособие с подробным описанием асан, чакр, мудр, бандх и других самых лучших техник йоги для идеального здоровья. 

Единый Реестр сертифицированных инструкторов йоги в Украине (доступ по ссылке) утвержден в 2021 году Общественным Союзом «УКРАИНСКИЙ ЙОГА АЛЬЯНС».

Посмотреть видео сдачи экзамена на Инструкторских курсах Йога Альянса можно по ссылке!

Полный видео обзор курса Онлайн, от руководителя Йога Альянса Владимира Бондаренко, можно посмотреть на нашем Ютубе нажав на данную ссылку!!!

Более подробно ответы на эти и другие вопросы, по поводу прохождения Курсов йоги, Вы сможете  посмотреть в видео обзоре курса Онлайн, от руководителя Йога Альянса Владимира Бондаренко, на нашем Ютубе нажав на данную ссылку!!!

Телефон для записи на курс (Вайбер, Телеграмм, Вотсап): +380975777007